У кошику порожньо!

Condor

Condor

Компанія Condor Group була заснована в Нідерландах в 1992 році. Виробництво спеціалізувалося на продажу килимових покриттів різних типів і сфер застосування.

Успішно розвиваючись, Condor Group зайняла свою нішу на ринку підлогових покриттів. Сьогодні, компанія випускає понад 85 млн кв. м килимового покриття на своїх заводах.

Робоча сила налічує близько 500 співробітників.

Condor Group пропонує оригінальні дизайнерські рішення для офісів, автомобілів, садів і спортивних майданчиків. Завдяки двом основним технологіям виготовлення килимових покриттів (неткані килими та тафтингові килими), компанія збільшує свою зону продажів та популярність.

Особливу актуальність отримали рулонні покриття для підлоги, які розраховані як на житлові, так і на комерційні приміщення.

Продукція Condor Group пропонує високоякісні нідерландські підлогові матеріали, які можуть позмагатися в якості та ціні зі світовими брендами.

Найпопулярніші марки матеріалів це:

- Condor Carpets;
- Vebe Floorcoverings;
- Condor Cartex;
- Condor Grass.

Продукція підходить для укладання в пансіонатах, готелях, кінотеатрах, магазинах, а також використовується в житлових приміщеннях.

Компанія постійно вдосконалюється і шукає нові шляхи розвитку для своєї продукції, оптимізація процесу виробництва забезпечує стабільну популярність і актуальність Condor Group.