У кошику порожньо!

Kraiburg

Kraiburg

Холдинг KRAIBURG c 1968 року спеціалізується на виробництві гумових матів. Компанія поставляє на ринок готові вироби багатофункціонального застосування.

Основні місця розташування заводів це Болгарія, Росія, Румунія, Туреччина, Угорщина та Греція.

Продукція виробляється за допомогою технології комбінації каучукових сумішей, з яких виготовляються фінальні продукти. Відбувається і переробка зношених шин, губчастої гуми, гумових випрессовок і штамповок.

- кріплення для вантажів (KRAITEC);
- шумоізоляція (DAMTEC);
- захист підлог (EUROFLEX);
- спортивне покриття (SPORTEC).

Компанія функціонує понад 70 років на світовому ринку, об'єднуючи 22 заводи по всьому світу. Продукція досить популярна і широко застосовується в різних галузях: нафтогазова, хімічна, харчова, автомобільна промисловість і машинобудування, розробки у відкритому морі та в будівництві.

KRAIBURG відомий гумовим покриттям SPORTEC для ігрових і спортивних майданчиків. Також, компанія надає додаткові послуги та сервісне обслуговування своїх клієнтів, у тому числі й виїзд на об'єкт.

Вся продукція компанії має значок захисту навколишнього середовища, що означає розумне споживання і якісну утилізацію матеріалів.

Холдинг успішно розвиває своє виробництво вже багато років, домагаючись кращої якості продукції, починаючи від закупівлі сировини та закінчуючи модернізацією обладнання.