У кошику порожньо!
Про компанію

Наша місія та цілі

Наша місія — робити приміщення для наших клієнтів кращими, красивішими та оригінальнішими. Ми хочемо, аби Ваші інтер'єри були унікальними, вирізнялись, говорили про Вас лише за допомогою відтінків та текстур.
Наша мета — надати клієнтам НЕ ТІЛЬКИ найкращий асортимент покриттів для підлоги на вибір, АЛЕ й втілити усе в інтер'єрі!
Ми націлені на якість та ідеальний результат, які гарантуємо в найкоротші терміни. Фахівці нашої компанії здатні взяти на себе виконання замовлень будь-якого рівня складності та будь-яких масштабів.
Ефективність і надійність — дві якості, які характеризують нас як професіоналів з великим досвідом й довгим переліком успішно зданих об'єктів. Ми — Ваш готовий дизайн-проєкт зроблений з душею на довгі роки.

Що ми пропонуємо?

Матеріали

Асортимент найкращих товарів та унікальних продуктів від європейських виробників

Послуги

Кваліфіковані майстри з вагомим досвідом готові почати роботу над вашим проєктом

Проєкти під ключ

Наші спеціалісти пропонують вам готове рішення для приміщення будь-якого розміру та типу

Смарагд в цифрах

16 років

компанія існує на ринку

1 746 660 м² покриттів

продано та реалізовано у проєктах

500 проєктів

успішно виконано "під ключ"

Більш як 200 компаній

довіряють нам

62 903 м²

нашої штучної трави прикрашають стадіони

14 брендів

у портфелі компанії

Наші клієнти

Мережа магазинів дитячих товарів Epic

Команда майстрів Смарагд буд повністю замінила підлогу класними матеріалами Surestep, Sarlon та звукоізоляційною Sphera. За допомогою фарби, приміщення було зоноване, що дуже зручно для самого магазину та його відвідувачів. Якість виконання роботи на висоті!

Мережа фітнес-клубів Workshop

Повний апгрейд підлоги у фітнес-клубі! Для роздягалень ми спільно підібрали натуральний Marmoleum, для залу - спортивну траву та надійну гумову плитку, що витримає штангу будь-якої ваги.